Vietnam Vizesi 2018 – Vietnam vizesi en kolay nasıl alınır ?

Vietnam vizesi 2018

Vietnam vizesi nasıl alınır ?
vietnam vizesi 2018

Vietnam vizesi 2018 için hala aynı prosedürler geçerli. Vietnam vizesi alabilmeniz için öncelikle yerel bir seyehat acentesi aracılığıyla c1 belgesi diğer adıyla vize onay mektubu temin etmeniz gerekmektedir. Bu belgeyi almanın herhangi bir zorluğu yoktur.

Vize onay mektubu (c1 belgesi) nasıl temin edilir ?

Vietnam vize onay mektubunu çok kolay bir şekilde temin edebilirsiniz. Aşağıda iletişim bilgileri olan güvenilir ve faturalı iş yapan firmayla iletişime geçip başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz. Firma oldukça güvenilirdir. Ödemeyi belge çıktıktan sonra talep ederler ve ödemenizi vietnam konsolosluğunu arayıp belgenizin doğruluğunu teyit ettikten sonra gerçekleştirebiliyorsunuz.

Web : http://www.vietnamavize.com
Mail : vietnamavize@gmail.com
Tel/Whatsapp : 541 210 20 20

Vize onay mektubu için neler gerekli ?

Vize onay mektubu için sizden talep edilenler, pasaportunuzun görüntüsü ve uçak bileti rezervasyonlarınız. Vietnam vizesi 2018, c1 belgesi için bu belgeler yeterli.

Başvuru süreci ne kadar sürüyor ve maliyeti nedir ?

Başvuru süreci normal vize prosedürü için ortalama 7 iş günü sürmekte. Eğer express olarak başvuru gerçekleştirirseniz 3-4 iş gününde vize onay mektubunuzu alabilirsiniz. Maliyeti 100 $’dır. Eğer express olarak alırsanız  160 $’dır.

Belgeyi aldıktan sonra ne yapmam gerekiyor ?

Vize onay mektubu belgenizi aldıktan sonra arzu ederseniz Türkiyedeki Vietnam konsolosluğundan vizenizi bastırabilirsiniz. İsterseniz de Vietnam’da havaalanında vizenizi sorunsuz bir şekilde alabilirsiniz. Aradaki fark sadece maliyet farkı. Eğer Türkiyede bastırırsanız sadece bastırma ücreti olarak 110 usd ödersiniz. Kapıda alırsanız 25 usd. Aradaki fark hali hatrı sayılır bir fark olacağı için kapıda almanız daha mantıklı olacaktır.

Vietnam vizesini kapıda almanın herhangi bir riski var mıdır ?

Vietnam vizesi 2018, kapıda almanın herhangi bir riski yok.Sadece yanınızda çıktısını aldığınız vize onay mektubu ve 2 adet biyometrik fotoğrafla birlikte 25 usd bulundurmanız gerekmekte. Bunların dışında herhangi bir evrak talep edilmeyecek sizden. Siz hali hazırda onaylanmış bir vizenizi bastıracağınız için herhangi bir sıkıntı yaşama olasılığınız yok. Hali hazırda mevcut uçak bileti veya hotel rezervasyonlarınız dahi sorulmayacaktır. Sadece kapıda basit bir form dolduracaksınız. O formda kalacağınız yerin adresi talep edilecektir. O da tamamen prosedür gereği istenmektedir. Eğer rezervasyonunuz varsa bir hotel için, oranın adresini yazabilir eğer yoksa herhangi bir hotelin adresini yazabilirsiniz. Herhangi bir sorun yaşamayacağınızdan emin olabilirsiniz.

 

 

 

 

 

One Comment on “Vietnam Vizesi 2018 – Vietnam vizesi en kolay nasıl alınır ?”

  1. çok teşekkürler. ben temmuz ayında gitmeyi düşünüyorum bu yolla vize alabiliyorum demekki fakat kız arkadaşım ordan buraya nasıl gelebilir ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir