Vietnam Vizesi 2020 Yılında Nasıl Alınır ?

Vietnam vizesi 2020

vietnam vizesi 2020
vietnam vizesi 2020

Vietnam vizesi 2020 için hala aynı prosedürler geçerli. Vietnam vizesi alabilmeniz için öncelikle yerel bir seyehat acentesi aracılığıyla vietnam c1 belgesi diğer adıyla vize onay mektubu temin etmeniz gerekmektedir. Bu belge sizin adınıza, Vietnam’da bulunan yerel bir seyahate acentesiyle göç idaresine başvuru yapılarak, sizin oraya turistik amaçla gideceğinizi, belirtilen tarihler arasında da giriş çıkış yapacağınızı taahhüt ederek alınan bir belgedir. Bu belgeyi almanın herhangi bir zorluğu yoktur. Sadece güvenilir bir firma üzerinden temin etmeniz gerekmektedir.

Vietnam C1 Belgesi Nasıl Alınır ?

Vietnam vize onay mektubunu çok kolay bir şekilde temin edebilirsiniz. Aşağıda iletişim bilgileri olan güvenilir ve faturalı iş yapan firmayla iletişime geçip başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz. Firma oldukça güvenilirdir. 2016 yılından beri Türk gezgin, iş adamları için vietnam vizesi başvuruları gerçekleştirmektedir. Bir çok ünlü gezgin de youtube da referans olarak göstermektedir. Ödemeyi belge çıktıktan sonra talep ederler ve ödemenizi vietnam konsolosluğunu arayıp belgenizin doğruluğunu teyit ettikten sonra gerçekleştirebiliyorsunuz. Bu anlamda %100 güven vermektedirler.

Firma bilgileri :
Web : https://vietnamavize.com
Mail : vietnamavize@gmail.com
Whatsapp / Tel : +90 541 210 20 20

Instagram : @vietnamavize

Vietnam C1 Belgesi İçin Gerekli Evraklar

Vize onay mektubu için sizden talep edilenler, pasaportunuzun görüntüsü ve uçak bileti rezervasyonlarınız. Vietnam vizesi 2020, vietnam c1 belgesi için bu belgeler yeterli.

Başvuru süreci ne kadar sürüyor ve maliyeti nedir ?

Başvuru süreci normal vize prosedürü için ortalama 7-10 iş günü sürmekte. Eğer express olarak başvuru gerçekleştirirseniz 4-5 iş gününde vize onay mektubunuzu alabilirsiniz. Maliyeti 100 $’dır. Eğer express olarak alırsanız  150 $’dır.

Belgeyi aldıktan sonra ne yapmam gerekiyor ?

Vize onay mektubu belgenizi aldıktan sonra arzu ederseniz Türkiyedeki Vietnam konsolosluğundan vizenizi bastırabilirsiniz. İsterseniz de Vietnam’da havaalanında vizenizi sorunsuz bir şekilde alabilirsiniz. Aradaki fark sadece maliyet farkı. Eğer Türkiyede bastırırsanız sadece bastırma ücreti olarak 110 usd ödersiniz. Kapıda alırsanız 25 usd. Aradaki fark hali hatrı sayılır bir fark olacağı için kapıda almanız daha mantıklı olacaktır.

Vietnam vizesini kapıda almanın herhangi bir riski var mıdır ?

Vietnam vizesi 2020, kapıda almanın herhangi bir riski yok.Sadece yanınızda çıktısını aldığınız vize onay mektubu ve 2 adet biyometrik fotoğrafla birlikte 25 usd bulundurmanız gerekmekte. Bunların dışında herhangi bir evrak talep edilmeyecek sizden. Siz hali hazırda onaylanmış bir vizenizi bastıracağınız için herhangi bir sıkıntı yaşama olasılığınız yok. Hali hazırda mevcut uçak bileti veya hotel rezervasyonlarınız dahi sorulmayacaktır. Sadece kapıda basit bir form dolduracaksınız. O formda kalacağınız yerin adresi talep edilecektir. O da tamamen prosedür gereği istenmektedir. Eğer rezervasyonunuz varsa bir hotel için, oranın adresini yazabilir eğer yoksa herhangi bir hotelin adresini yazabilirsiniz. Herhangi bir sorun yaşamayacağınızdan emin olabilirsiniz.

One Comment on “Vietnam Vizesi 2020 Yılında Nasıl Alınır ?”

  1. çok teşekkürler. ben temmuz ayında gitmeyi düşünüyorum bu yolla vize alabiliyorum demekki fakat kız arkadaşım ordan buraya nasıl gelebilir ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir