Karayolu ile geçişlerde Vietnam Vizesi

karayolu ile girişlerde vietnam vizesi

Gelen soruların arasında karayolu ile geçişlerde vietnam vizesiyle alakalı çok soru olduğu için bunla alakalı da bir içerik yazmak istedik.

Vize onay mektubu ile vizenizi sadece havaalanından alabiliyorsunuz. Eğer ben vizemi sorunsuz bir şekilde önceden alıp;  karayolu ile laos, kamboçya veya tayland üzerinden vietnama geçiş yapmak isterim derseniz  vize onay mektubunuzu  temin edip, Türkiyedeki vietnam konsolosluğu aracılığıyla vizenizi önceden almanız gerekmektedir.

Vize onay mektubunu en ucuz ve en kolay şekilde temin etme

Vietnam vizesi nasıl alınır ? başlığında bunu detaylı şekilde anlatmıştık zaten. Fakat tekrardan yenilemekte fayda var. Vize onay mektubu, yerel bir seyahat acentesi aracılığıyla alınmaktadır. Vietnamda bulunan, güvenilir hem de türkçe destek sayfası olan http://www.vietnamavize.com  mail : vietnamavize@gmail.com  whatsapp : 0541 210 20 20  iletişim bilgileri üzerinden bu firmaya ulaşabilir. Sorunsuz bir şekilde vietnam vize onay mektubunuzu temin edebilirsiniz.

Vietnam’a karayolu ile giriş

Max 10 iş günü içerisinde Türkiyedeki Vietnam konsolosluğunu arayarak. Vize onay mektubuna sahip olduğunuzu, vizenizi Türkiyede bastırmak istediğinizi söylüyorsunuz. Ankarada bulunmasanız bile  pasaportunuzu, vize onay mektubunuzu ve fotoğrafınızı göndererek 2-3 gün içerisinde size basıp geri gönderiyorlar. Haliyle bu şekilde vizenizi önceden aldığınız için Vietnam’a karayolu ile giriş yapabiliyorsunuz.

2 Comments on “Karayolu ile geçişlerde Vietnam Vizesi”

  1. ben karayoluyla geçmek istiyorum yani bu belgeyle karadan girişlerde vize alamıyoruz dimi bu kötü olmuş.

  2. teşekkürler verdiğiniz bilgiler için çok faydalı oldu! 🙂 vize onay mektubu temin ettim ve vizemi konsolosluk aracılığıyla bastırdım. önümüzdeki ay gideceğim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir