Vietnam’a kapıda vize alınıyor mu ?

vietnam kapıda vize
vietnam kapıda vize

Vietnam kapıda vize mümkün mü ?

Vietnam kapıda vize, herkes tarafından oldukça merak konusu. Vietnam’a kapıda vize alınıyor mu ? Evet alınıyor. Hemde çok kolay bir şekilde!  Vize onay mektubunuzla birlikte havaalanına vardığınızda, görevliler size bir form veriyor. O formu doldurduktan sonra, 2 adet biyometrik fotoğrafınızla birlikte  vize onay mektubunuzu ve pasaportunuzu. Yaklaşık 15 dakika içinde size vizenizi veriyorlar ve ülkeye sorunsuz bir şekilde giriş yapıyorsunuz.

Vize onay mektubu nedir ?

Vize onay mektubu, c1 belgesi olarak da geçer. Sizin tamamen turistik amaçla vietnam’a geldiğinizi belgeleyen, yerel bir seyahat acentesinin size sponsor olması anlamına da gelen bir belgedir. Bu belgeyi çeşitli danışmanlık firmaları temin etmektedir. Sizden pasaportunuzu, hotel rezervasyonunuzu ve uçak bileti rezervasyonunuzu talep ederek başvuru sağlarlar. Max 10 gün içerisinde size vize onay mektubunuzu temin ederler. Siz de bu belgeyle sorunsuz bir şekilde vietnam  kapıda vize  yöntemiyle  vizenizi alabilirsiniz. Daha önceki yazımızda bunu paylaşmıştık. Şuraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

İşin ilginç tarafı şudur ki,  vietnam konsolosluğunu aradığınızda size  söylenen vietnam’a kesinlikle kapıda vize alınmadığı yönünde bilgidir. Bu durumda vietnam’a vize almak isteyen Türk vatandaşlarının kafası karışmaktadır.Neden böyle yanlış bir bilgilendirme yapıyorlar bilmiyoruz fakat  %100 olarak gerçeği yansıtmamaktadır. Türk vatandaşları vietnam’a kapıda vize alabilmektedirler.

Muhtemelen kendileri üzerinden işlem yapmak istedikleri için bu doğrultuda bilgi vermektedirler. Ancak bu yanlış bilgi yüzünden birçok kişinin kafası karışmakta ve normal yolla başvurmaya çalıştıklarında red alabilmektedirler.

Vietnam’a kolay bir şekilde vize onay mektubu almak isterseniz güvenilir bir temsilci olan vietnamavize.com üzerinden alabilirsiniz.

İletişim bilgileri :

Whatsapp / Tel : 0541 210 20 20

Mail : vietnamavize@gmail.com

Websitesi : http://www.vietnamavize.com

 

 

3 Comments on “Vietnam’a kapıda vize alınıyor mu ?”

  1. Çok teşekkür ederim http://www.vietnamavize.com aracılığıyla başvurdum. acilen gitmem gerektiği için express olarak başvuru yaptım 3 günde belgemi ilettiler. hanoiye vardığımda havaalanında pasaportumu, vize onay mektubumu, 1 adet biyometrik fotoğraf ve 25 $ para ödedim. hemen vizemi yapıştırdılar ve ülkeye sorunsuzca girdim. bu kadar kolaymış 🙂 şaşırdım. abarttıkları kadar yokmuş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir