Yeşil Pasaporta Vietnam Vizesi Gerekiyor Mu ?

Yeşil Pasaport  Vietnam Vizesi Durumu

Bu yazımızda yeşil pasaport vietnam vizesi konusuna değineceğiz. Öncelikle direk cevap verebiliriz, hayır gerekmiyor! Yeşil pasaportunuz varsa vietnama vizesi bir şekilde giriş yapabilir 3 ay’a kadar sorunsuz bir şekilde kalabilirsiniz.

Bazı firmalar fırsatçılık yaparak yeşil pasaporta da vize istendiğine dair söylemlerde bulunuyorlar ve yeşil pasaport sahiplerine de vize hizmeti veriyorlar.Bir çok kişi  bu firmalara güvenip, vize alıyor. Tamamen boşu boşuna para ödemektedirler. Yeşil pasaport’a  vietnam vizesi gerekmemektedir.

Bordo Pasaport  Vietnam vizesi Durumu

Bordo pasaport için vietnam vizesi gerekmektedir. Hatta Türk vatandaşları için dünyada alınması en zor vizelerden biri olduğu söylenmektedir. Ancak bu tamamen yanlış. Öyle bir zorluğu yok. Hatta çok kolay.

Vietnam vizesi en kolay nasıl alınır ?

Vietnam vizesi alabilmeniz için, orda bulunan yerel bir seyahat acentesinin orda bulunan vize ofisine, sizin oraya tamamen turistik amaçlı gideceğinizi ve belirtilen tarihler arasında kalıp ayrılacağınızı tahhüt eden bir belge başvurusunda bulunması gerekiyor. Bu belgenin adı vietnam vize onay mektubu. ( visa approval letter ) Aynı zamanda c1 belgesi olarak da geçiyor.

Bu belgeyi en kolay http://www.vietnamavize.com üzerinden temin edebilirsiniz. Güvenilir bir Türk firmasıdır. Sizden sadece pasaportunuzun görüntüsü ve uçak bileti rezervasyonlarınızı talep etmektedirler. Ortalama 7 iş gününde de belgenizi dijital ortamda teslim ediyorlar. Bu belgeyi aldıktan sonra ödemenizi gerçekleştiriyorsunuz. Bu anlamda size %100 güven veriyorlar. Belgenizin doğruluğunu vietnam konsolosluğunu arayarak teyit edebiliyorsunuz. Vietnam’a vardığınızda da herhangi bir sorunla karşılaşma riskiniz yok. Nedeni ise onaylanmş bir vizenizi orda bastırıyorsunuz. Yeni bir vize başvurusu yapmıyorsunuz.

Firmanın bilgileri ;

Tel / Whatsapp : 541 210 20 20

Web : http://www.vietnamavize.com

Mail : vietnamavize@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir