Yeşil Pasaport Vietnam Vizesi Durumu Nedir ?

yeşil pasaport vietnam vizesi
yeşil pasaport vietnam vizesi

Yeşil Pasaport  Vietnam Vizesi

Bu yazımızda yeşil pasaport vietnam vizesi konusuna değineceğiz. Öncelikle direk cevap verebiliriz, hayır gerekmiyor! Yeşil pasaportunuz varsa vietnama vizesi bir şekilde giriş yapabilir 3 ay’a kadar sorunsuz bir şekilde kalabilirsiniz. Dış işleri bakanlığının sitesinden de teyit edebilirsiniz. Buraya tıklayarak bakanlığın sitesine giriş yapabilirsiniz.

Bazı firmalar fırsatçılık yaparak yeşil pasaporta da vize istendiğine dair söylemlerde bulunuyorlar ve yeşil pasaport sahiplerine de vize hizmeti veriyorlar.Bir çok kişi  bu firmalara güvenip, vize alıyor. Tamamen boşu boşuna para ödemektedirler. Yeşil pasaport için vietnam vizesi gerekmemektedir.

Bordo Pasaport  Vietnam Vizesi Durumu

Bordo pasaport için vietnam vizesi gerekmektedir. Hatta Türk vatandaşları için dünyada alınması en zor vizelerden biri olduğu söylenmektedir. Ancak bu tamamen yanlış. Öyle bir zorluğu yok. Hatta çok kolay. Bu sebeple herşeyi unutun. Şimdi vietnam vizesi en kolay nasıl alınır ondan bahseceğiz.

Vietnam Vizesi En Kolay Nasıl Alınır ?

Vietnam vizesi alabilmeniz için, orda bulunan yerel bir seyahat acentesinin orda bulunan vize ofisine, sizin oraya tamamen turistik amaçlı gideceğinizi ve belirtilen tarihler arasında kalıp ayrılacağınızı tahhüt eden bir belge başvurusunda bulunması gerekiyor. Bu belgenin adı vietnam vize onay mektubu. ( visa approval letter ) Aynı zamanda vietnam c1 belgesi olarak da geçiyor.

Bu belgeyi en kolay http://www.vietnamavize.com üzerinden temin edebilirsiniz. Güvenilir bir Türk firmasıdır. Sizden sadece pasaportunuzun görüntüsü ve uçak bileti rezervasyonlarınızı talep etmektedirler. Ortalama 7-10 iş gününde de belgenizi dijital ortamda teslim ediyorlar. Bu belgeyi aldıktan sonra ödemenizi gerçekleştiriyorsunuz. Bu anlamda size %100 güven veriyorlar. Belgenizin doğruluğunu vietnam konsolosluğunu arayarak teyit edebiliyorsunuz. Vietnam’a vardığınızda da herhangi bir sorunla karşılaşma riskiniz yok. Nedeni ise onaylanmş bir vizenizi orda bastırıyorsunuz. Yeni bir vize başvurusu yapmıyorsunuz.

Firmanın bilgileri ;

Tel / Whatsapp : +90 541 210 20 20

Web : http://www.vietnamavize.com

Mail : vietnamavize@gmail.com

Vietnam Vizesi Ücreti Nedir ?

Vietnam vizesi ücreti; tek girişli c1 belgesi ücreti 90 USD’dir. Havalimanında da 25 USD vize işleme ücreti ödenmektedir. Bu tutar çoklu girişler için 110USD + 50 USD vize işleme ücreti olarak değişmektedir. Arzu edilirse ekspress başvuruda yapılabilmektedir.

Vietnam Vizesi’ni Havalimanında Almak Riskli Mi ?

Hayır değil. Daha önce de bahsettiğimiz gibi. Siz hali hazırda onaylanmış bir vizenizi bastıracağınız için herhangi bir sorun teşkil etmiyor. Bu sebeple içiniz rahat bir şekilde Vietnam’a uçabilirsiniz. Arzu ederseniz burdaki konsolosluk aracılığıyla da alabilirsiniz fakat vize işleme ücreti olarak 110 USD talep ediyorlar, havalimanında sadece 25 USD. Yine size kalmış bir durum, ister havalimanında ister konsolosluk aracılığıyla alabilirsiniz vizenizi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir