Vietnam’a Kapıda Vize Almak Riskli Mi ?

Vietnam Kapıda Vize

vietnam kapı vizesi riskli mi ?
vietnam kapı vizesi riskli mi ?

Vietnam kapı vizesi riskli mi ? sorusu bir çok kişi tarafından mailimize gelen sorulardan biri. Vietnam’a kapıda vize almak riskli mi ? sorusu, hayır değil. Vietnam’ın Türk vatandaşları için kapıda vize uygulaması var. Sadece önemli olan vietnam’a gitmeden önce bir acente aracılığıyla vize onay mektubu temin etmenizdir. Bu belge Vietnam C1 Belgesi olarak da geçer. Vize onay mektubu temin ettiğinizde bu belge vizenizin onaylandığını taahhüt eder ve kapıda sorunsuz bir şekilde vize almanızı sağlar.

Havaalanına vardığımızda kapıda ne yapmamız gerekir ?

Havaalanına vardığınızda, ki bu herhangi bir uluslarası havaalanı olabilir. ( Ho chi minh, Hanoi, Da nang). Pasaport kontrolüne girmeden önce vize ofisine gitmeniz gerekmektedir. Size orda bir form verecekler. Bu formda  pasaport bilgileriniz, ne amaçla geldiğiniz, nerede kalacağınızla alakalı sorular sorulmaktadır. Onları doldurup, 2 adet biyometrik fotoğrafla birlikte  Vietnam c1 belgesi, pasaportunuzu teslim ediyorsunuz. Ortalama 15 dk içerisinde adınız okunuyor ve 25 usd gibi bir ücret ödeyerek ülkeye sorunsuz bir şekilde giriş yapıyorsunuz.

Dikkat etmemiz gereken ekstra bir husus var mıdır ?

Dikkat etmeniz gereken ekstra bir husus bulunmamaktadır. Sadece vize onay mektubunuzu aldığınızda üzerinde yazan pasaport numaranızla, pasaportunuzda yazan numaranın uyuşması. Bazen yanlış yazılabilir. Bu sebeple onu kontrol edin eğer doğruysa kapıda sorun yaşamanız için herhangi bir neden yok.

Vietnam C1 Belgesi nereden temin edebilir ?

Vietnam vize onay mektubunu www.vietnamavize.com sitesi üzerinden temin edebilirsiniz. Vietnamda yerel bir seyahat acentesiyle anlaşmalı olarak Türk vatandaşları için vize onay mektubu temin etmektedirler. Güvenli bir şekilde bu kişilerden vize onay mektubunuzu temin edebilirsiniz. Firma 2016 yılından beri Türk vatandaşları için vize onay mektubu temin etmekedir. Web sitelerini ve instagram hesaplarına bakarak referanslarını görebilirsiniz.

Firma bilgileri :
Web : https://vietnamavize.com
Mail : vietnamavize@gmail.com
Whatsapp / Tel : +90 541 210 20 20
Instagram : @vietnamavize

Belgenin Orijinalini alma şansımız var mı ?

Prosedür olarak size belgenin kopyası iletiliyor. Orijinali de giriş yapacağınız havaalanına gönderiliyor.Yani orijinaline ihtiyacınız olmuyor zaten. Önemli olan belgenin üzerinde yazan bilgiler. Sizden ıslak imzalı bir belge talep etmeyeceklerdir. Direk çıktısını almanız kafi.

Not : Vietnam kapıda vize uygulamasından 2019 yılı itibariyle Türk vatandaşları hala sorunsuz bir şekilde faydalanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir