Vietnam Vizesi En Ucuz ve Kolay Nasıl Alınır ?

Vietnam vizesi nasıl alınır ?

Vietnam Vizesi almak zor mu ?

Merhabalar, bu yazımızda “vietnam vizesi nasıl alınır?” konusuna değineceğiz.  Vietnam Vizesi, Vietnam’ın Türk vatandaşlarına karşı önyargısından dolayı Türkler için dünyada alınması en zor vizelerden biridir. Bunun sebebi, geçmiş zamanda bazı Türk vatandaşlarının Vietnam’a giderek bir takım suçlar işlemiş olmalarıyla alakalıdır.

Vietnam Vizesi’ni almanın en kolay yolu nedir ?

Evet vardır. Vietnam Vizesi’ni aslında çok kolay bir şekilde alabilirsiniz. Peki nasıl ?

Vietnam’da bulunan yerel bir seyahat acentesinin size sponsor olması, yani acentenin göçmenlik bürosuna sizin Vietnam’a tamamen turistik amaçlı geldiğinize dair bildirimde bulunarak sizin için bir belge alır. Bu belgenin adı vize onay mektubudur. Bu belge için sizden  uçak bileti rezervasyonu, kalacak yer rezervasyonu ve pasaport bilgilerinizi talep eder. Yaklaşık 10 gün içinde size bu belgeyi iletir. Vietnam’a vardığınızda havaalanında yetkililere pasaportunuzu, vietnam vize onay mektubunuzu, 2 adet biyometrik fotoğrafınızı ve 25 $ ödeyerek 15-20 dakika içerisinde vizenizi alabilirsiniz. Ardından da kolayca ülkeye girebilirsiniz. Bu Vietnam’a vize almanın en kolay yoludur. Türkiyede çeşitli firmalar bu hizmeti vermektedir. Ek olarak bu konuda tecrübesi olanlar, tecrübelerini alt taraftaki yorum kısmından nereden, nasıl aldıklarına dair yorum bırakabilirler.

Vize onay mektubu ile Vietnam’a gitsek, herhangi bir problem çıkar mı ?

Kesinlikle hayır. Çoğu Türk vatandaşı da bu yöntemle sorunsuz bir şekilde ülkeye giriş yapabilmektedirler. Elinizde vize onay mektubunuz varsa sorunsuz bir şekilde ülkeye giriş yapabilirsiniz. Bu konuda içiniz rahat olabilir.

Vietnam’a Evraksız Vize

Bir okurumuzun sorusu üzerine cevaplıyoruz;

Vize onay mektubu aracılığıyla kapıda vize almak istiyorum fakat görüştüğüm acente benden uçak bileti ve kalacak yer rezervasyonu yaptırmamı istedi. Fakat ben vietnam vize onay mektubunun çıkacağından şüpheliyim. Eğer kalacak yer ve uçak parası için para harcarsam ve bir ihtimal kabul edilmezsem param çöpe gider mi ?

Maalesef. Fakat evraksız vize onay mektubu sağlayan firmalar da var. Hatta hem evraksız, hem de ödemeyi sizden belgenizi çıkardıktan sonra yapabileceğiniz firmalar da mevcut.  Onlardan birinin mail adresi  vietnamavize@gmail.com. Websitesi de www.vietnamavize.com  whatsapp : 0541 210 20 20. Bu firma üzerinden sorunsuz bir şekilde işlem gerçekleştirebilirsiniz. Belgeniz çıkmadan sizden herhangi bir şekilde ödeme talep etmiyor, herhangi bir şekilde bilet almanıza ve kalacak yer için para harcamanıza da gerek kalmıyor.

Acil Vietnam Vizesi Mümkün mü ?

Evet mümkün. Bu tarz firmalar ekstra para karşılığı da sizin onay mektubunuzu 3-5 gün içerisinde çıkartabilmektedirler.

Bu yazımızda olabildiğince vietnam vizesi nasıl alınır? sorusuna cevap vermeye çalıştık. Ekstra sorularınız olursa yine yorum kısmından sorabilirsiniz.

2 Comments on “Vietnam Vizesi En Ucuz ve Kolay Nasıl Alınır ?”

  1. Yaş sınırı yokmu vize almak için?SGK emeklileri için de sigorta yaptırmak gerekiyormu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir