Vietnam Vizesi Almak Neden Zor ?

vietnam vizesi almak neden zor
vietnam vizesi almak neden zor ?

Vietnam vizesi almak neden zor ?

Vietnam vizesi almak neden zor ? Bu soruyu sürekli alıyoruz, cevaplamak istedik. Vietnam vizesi Türk vatandaşları için önceden daha kolaydı fakat bazı Türk vatandaşlarının oraya giderek bir takım suçlara karışması, bazı yüz kızartıcı suçlarda bulunması Türklere ön yargıyla yaklaşılmasına neden olmuş. Kurunun yanında yaşı da yakmışlar maalesef.

Vietnam vizesinin zorluğuyla, sıkıntı yarattıklarıyla alakalı birçok spekülasyon dolaşıyor internette. Bir kısmı doğru, bunun nedeni;  uzakdoğu asyaya giden Türk vatandaşlarının  Kamboçya, Tayland üzerinden orda bulunan vietnam konsoloslukları aracılığıyla kolay bir şekilde vize alabileceklerini düşünmeleri. Konsolosluklarda bu iş gerçekten sıkıntılı! Özellikle Türk vatandaşısanız gerçekten sorun yaşayabilirsiniz.

Vietnam vizesi  almanın en kolay yolu

Vietnam vizesi almanın en kolay yolu, vize onay mektubu temin etmektir.

Peki nedir bu vize onay mektubu ?

Vize onay mektubu, yerel bir seyahat acentesinin sizin adınıza orda bulunan göçmenlik dairesine sizin turistik amaçlı gelip, belirli tarihler arasında kalıp ardından ayrılacağınızı taahhüt ederek başvurması ve sizin adınıza bir belge çıkarması olayıdır.

Ne işe yarar bu vize onay mektubu ?

Vize onay mektubu, herhangi bir şekilde herhangi bir konsoloslukla muhatap olmadan  sadece online yürütülen bir işlemle vizenizi kapıda kolay bir şekilde almanız ve Vietnam‘a sorunsuz bir şekilde girmeniz sağlanmaktadır.

Vize onay mektubunu nasıl alabilirsiniz ?

Bu hizmeti veren güvenilir firmalar vardır, Türkçe destek veren Vietnamlı bir seyahat acentesinin sitesi mevcut. http://www.vietnamavize.com, mail : vietnamavize@gmail.com – whatsapp : 0541 210 20 20. ücret olarak da çok uygun. Normalde 200,300 $ gibi fiyatlar talep ederken bu firma 90 $’dan hizmet sağlıyor. Sizden sadece pasaportunuzun kopyasını (fotoğrafını çekip atmanız kafi) ve uçak bileti rezervasyonu (ön rezervasyon da kabul ediliyor) talep ediyorlar. Ödemeyi belge çıktıktan sonra talep ediyorlar. Ödemeyi yapmadan önce de eğer endişeniz varsa bu konuda konsolosluğu arayarak belgenin doğruluğunu kontrol edebiliyorsunuz. %100 garantili bir şekilde işlem sağlıyorlar. Max 10 iş günü içerisinde belgeniz çıkıyor ve bu belgeyi aldığınızda çıktısını almanız yeterli oluyor. Türkiyeden çıkarken check-in esnasında bu belgeyi göstermeniz gerekir. Vietnam’a vardığınızda da  pasaportunuzu, vize onay mektubunu, 1 adet biyometrik fotoğraf ve 25 $ teslim ediyorsunuz. 10-15 dk içinde size pasaportunuz vizenizle birlikte teslim ediliyor ve ülkeye giriş yapabiliyorsunuz. Emin olun sandığınız gibi, kapıda sorun olur mu, sıkıntı yaşarmıyız gibi bir durum söz konusu değil.

Vize onay mektubu, vizenizin onaylandığını taahhüt eder ve hali hazırda onaylanmış vizenizin kapıda bastırılmasını sağlar.Kapıda herhangi bir sorun yaşama ihtimaliniz yoktur. Umarız bu yazı size yardımcı olmuştur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir