Vietnam Vize İstiyor Mu ?

vietnam vize istiyor mu ?
vietnam vize istiyor mu ?

Google’da bir çok kişi Vietnam vize istiyor mu ? sorusunu aratmakta. Evet maalesef vietnam vize istiyor.

Vietnam Vizesi

Vietnam vizesi, bordo pasaportlu kişiler için maximum kalış süresi 25 gündür.  Bu sürenin üzerine çıkabilmek için  tekrardan çıkış-giriş yaparak, yani yakın herhangi bir ülkeye geçip ardından tekrar vietnama geçerek kalış süresi uzatılabilir. Yine aynı şekilde vize onay mektubu temin edilmesi gerekmektedir.

Yeşil Pasaport İçin Kalış Süresi ve Vietrnam Vize Durumu

Yeşil pasaporta sahip kişiler için vietnam vize istememektedir. Yeşil pasaportlu kişiler vietnamda 3 ay boyunca sorunsuz bir şekilde kalabilmektedirler. Bordo pasaportlular gibi vize ile uğraşmak zorunda değiller.

Vietnam Vizesi Nasıl Alınır ?

Vietnam vizesi nasıl alınır , şuradaki yazıda belirttiğimiz gibi vize onay mektubu ile sorunsuz bir şekilde kapıda alınabilmektedir. Eğer arzu ederseniz vize onay mektubunu temin ettikten sonra Türkiyedeki konsolosluk aracılığıyla vizenizi pasaportunuza işletip, burdan işletmiş şekilde gidebilirsiniz. Ya da linkini paylaştığımız yazıda belirttiğimiz gibi vietnam c1 belgesi ile çok fazla uğraş vermeden Vietnam’a vardığınızda kapıda sorunsuz bir şekilde ekstra bir 25 $ ödeyerek vizenizi alıp, ülkeye giriş yapabilirsiniz. İnternet üzerinden bir çok spekülasyon var, kapıda vize alırken sorun yaşatıyorlar şeklinde. Ancak bu tarz söylemlere kulak asmayınız. Kapıda sorunsuz bir şekilde vize alabileceğinizden emin olabilirsiniz.

Vietnam C1 Belgesi (Vize Onay Mektubu) Nasıl Alınır ?

Vietnam vize onay mektubunu (vietnam c1 belgesi),  2016 yılından beri Türk vatandaşları için güvenli bir şekilde vietnam c1 belgesi temin eden Vietnamavize.com firması üzerinden güvenli bir şekilde  vietnam c1 belgenizi temin edebilirsiniz. Öncelikle başvurunuzu başvurunuzu yaparsınız, belgeniz gelir daha sonrasında da ödemenizi gerçekleştirirsiniz. Firma bu açıdan size %100 güven vermektedir.

Website : http://.vietnamavize.com

E-mail : vietnamavize@gmail.com

Telefon / Whatsapp : 0541 210 20 20

Vietnam’a Karayoluyla Girişlerde Nasıl Vize Alınır ?

Vietnam’a karayoluya giriş yapacaksasınız Vietnam C1 Belgenizi temin ettikten sonra herhangi bir Vietnam konsolosluğu aracılığıyla vizenizi pasaportunuza işletmeniz gerekmektedir.  Vietnam C1 belgesi ile sadece havayolu ile girişlerde vize alınabilmektedir.

Havayoluyla girişlerde Vietnam vizesi nasıl alınır ?

Yukarıdaki yazımızda da belirttiğimiz gibi havayoluyla girişlerde vietnam c1 belgesi ile sorunsuz bir şekilde vizeniz pasaportunuza işlenebilmektedir.  Sadece pasaportunuzu, 2 adet biyometrik fotoğraf, orda dolduracağınız basit bir vize başvuru formu ve 25 usd teslim ederek 15-20 dk içerisinde Vietnam vizenizi pasaportunuza işletip, sorunsuz bir şekilde pasaport kontrolüne geçebilirsiniz.

Vietnam vize istiyor mu  ve Vietnam vizesi nasıl alınır   sorularını bu şekilde yanıtlamış olduk.

One Comment on “Vietnam Vize İstiyor Mu ?”

  1. Çok teşekkür ederim! Thailand’daydım, ordaki konsolosluğa başvurdum ama biraz beni yordular açıkcası. Reddedildim.. Nasıl giricem bu vietnama düşünürken sizin yanınıza denk geldim, açıkcası eşim de vietnam’a girmeyi çok istiyordu. Yazınızda bahsi geçen http://www.vietnamavize.com üzerinden başvurumuzu yaptık ve c1 belgemizi aldık sorunsuz bir şekilde vietnama giriş yaptık. Ne kadar teşekkür etsem az. sağolun varolun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir