Vietnam C1 belgesi Nedir ? Nasıl Alınır ?

Vietnam C1 Belgesi

Bilindiği üzere normal şartlarda Türkiyeden vize almak Türk Vatandaşları için oldukça zordur.Vietnam C1 Belgesi olarak da geçen  Vietnam vize onay mektubu (vietnam visa approval letter)  prosedürle uğraşmadan havaalanında  kolay vize almanızı ve  Vietnam’a girmenizi sağlar.

Vietnam C1 Belgesi , Vietnamda bulunan yerel bir turizm acentesi aracılığıyla ile sizin adınıza göçmenlik bürosundan alınan bir belgedir. Bu belge sizin Vietnam’a tamamen turistik amaçlı geldiğinize dair verilen taahhütle alınan belgedir. Bir nevi turizm acentesinin size sponsor olmasıdır.

Vietnam C1 Belgesi Kolayca Nasıl Alınır ?

Vietnam vize onay mektubu, daha önce de bahsettiğimiz üzere yerel bir seyahat acentesinin size sponsor olmasıyla alınır. Seyahat acentesi sizden  uçak bileti rezervasyonu, kalacak yer rezervasyonu ve pasaport bilgilerinizi talep ederek vize mektubunuzu max. 10 iş günü içerisinde alır ve size mail yoluyla iletir. Siz bu belgenin çıktısını alarak kullanabilirsiniz.

Yerel bir seyahat acentesine nasıl ulaşırım ?

Vietnam’da yerel bir seyahat acentesine ulaşmanıza gerek yoktur. Bu konuda bazı artniyetli kişiler sahte belgeler üretmekte ve insanları mağdur etmektedirler. Türkiyede bazı vize danışmanlık acenteleri  anlaşmalı oldukları yerel seyahat acenteleri aracılığıyla size vize onay mektubu temin edebilmektedirler. Bu tarz güvenilir firmalar aracılığıyla vize onay mektubunuzu temin etmeniz sizin için daha güvenli olur.

Güvenilir bir firmaya nasıl ulaşırım ?

Bu konuda daha önce birçok kişiye vize onay mektubu temin etmiş, güvenilir bir  firma olan Vietnamavize.com  üzerinden sorunsuz bir şekilde temin edebilirsiniz. Ayrıca mail adresleri; vietnamavize@gmail.com. Ödemeyi sizden belgeyi temin ettikten sonra talep etmektedirler. Bu açıdan da %100 güven oluşturmaktadırlar.

Evraklarla uğraşmak istemiyorum  evraksız vietnam vizesi mümkün mü ?

Evet mümkün. www.vietnamavize.com gibi vietnam vize onay mektubu temin eden firmalar sizden sadece pasaportunuzu talep ederler onlar ön uçak bileti ve  kalacak yer rezervasyonunuzu hallederler.Bu durumda mektubunuz çıkmadan uçak bileti almanıza gerek kalmaz. Paranızı riske atmazsınız. Belgeniz temin edilir. Ardından belirtilen tarihler için uçak biletinizi satın alır ve kalacak yer rezervasyonunuzu yaptırırsınız. Evraksız vietnam vizesi sizler için %100 güvenli bir işlem olacaktır.

Vize Onay Mektubu Örneği

vietnam vize onay mektubu
vietnam vize onay mektubu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir